Vajina Sıkılaştırıcı Jel Viaxi

  Vajina Yapılandırıcı ve Daraltıcı Jel Bu özel formül eşlerin her ikisinin de cinsel ilişkilerinden daha çok zevk alabilmeleri için vajinayı daraltan, küçülten ve orgazmı yaşatan bir karışımdır. Özellikle doğum yapan bayanlarda vajina genişliğini daraltır.

E-515

Ürün Detayları

85,00 TL KDV dahil

Sepete Ekle

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel Nedir? Kullanımdan kısa bir süre sonra vajina sıkılaştırma işlemini hızla gerçekleştiren Viaxi Sıkılaştırıcı Jel özel bitkisel formülü ile eşlerin cinsel ilişkiden daha fazla haz alabilmelerini sağlar. Çok kolay  bir kullanımı vardır.

 

Bu konuda en çok sıkıntısı olanlar arasında olan doğum yapmış bayanlar artık vajina daraltıcı hareketler yapmak zorunda kalmayacaklar.

Avrupa da ve tüm dünya da çok popüler olan Viaxi Sıkılaştırıcı Jel vajina estetiği açısından da çok uygundur.

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel tasarlanmadan önce vajina daraltma jeli, vajina daraltıcı bitki, vajina daraltıcı ilaç ve vajina daraltıcı krem kullananlar ile anketler yapılmış bu formların olumsuz etkileri tespit edilmiştir bu olumsuz yanların giderilmesi amacıyla uzun Ar-Ge çalışmaları yapılarak üretilmiştir.

 

Saniyeler içerisinde sipariş vermek için tıkla!

 

Viaxi Jel Yapılandırıcı ve Daraltıcı Özellikleri nelerdir?

 

Vajina Daraltıcı- Uygulaması gayet basittir. 
- Vajinanın elastikiyetini arttırarak vajina kaslarının tonusunu (gerginliğini) düzenler.
- İçeriğindeki özler tahrişe engel olur ve vajina florasını düzenler.
- Vajinanızı balayınızdaki formuna ulaştırır.
- Vajinayı sıkılaştırarak cinseli ilşkiden alınan hazzı arttırır.

 

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel Başarısı ?

 

Günümüzde vajina daraltıcı estetik operasyonlar yapılıyor. Bu operasyonların sonuçları memnun edici olsa da, maliyetli ve sancılı bir süreç kişiyi bekliyor.

Oysa artık operasyona gerek duyulmadan bu sorunu çözmek mümkün…Viaxi Sıkılaştırıcı Jel doğal içeriklerden oluşan özel formülü ile kısa sürede vajinada gözle görülür daralma ve sıkılaşma sağlıyor.

Güvenle Kullanılabilir Hassas bölgeler için özel olarak formüle edilmiş olan Viaxi Sıkılaştırıcı Jel, istenmeyen yan etkiler yaratmaz. İlk kullanımla beraber etkileri gözlemlemeye başlarsınız.

 

 

Vajina Estetiği Nedir?

 

 

Vajina EstetiğiHer kadın güzel olmak ister. Yüz, vücut güzelliği ve sağlığı kadar cinsel sağlık ve cinsel organ estetiği de günümüzde önemlidir. Birçok kadın cinsel organ yapılarından hoşnut olmayıp daha sağlıklı ve rahat bir cinsellik için doktorlara başvurup destek almaktadırlar.

 

 

Vajina Daraltma Viaxi Jel Spreyi Nasıl Kullanılır?

 

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel kullanımı gayet basittir genital bölgeye sürülerek uygulayınız. Bir miktar jel yeterli olacaktır etkisi 10-15 dakika, içerisinde hissedilmeye başlar.
Düzenli kullanımla beraber etkisi artar.Vajina dokusu gün geçtikçe sıkılaşır ve daralır. Ciltte sarkma oluşmaz.

 

 

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel Kullanım Süresi Ne Kadardır?

 

Vajina sıkılaştırıcı jel türevi ürünler ambalaj açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir. 

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel Yan Etkileri Nelerdir?

 

Vajina daraltıcı bitkilerden üretilen bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak Önlem amacıyla bazı rahatsızlıklarda ve durumlarda kullanılmamasında fayda vardır.

 

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel hangi durumlarda kullanılmaz?- Hamilelik süresince kullanmayınız.
- Rahim ve çevresindeki rahatsızlıklar giderilene kadar kullanmayınız.
- Vajinal bölgede tahriş, çatlak ve yara gibi problemler varsa kullanımayınız.

 

Kullanırken dikkat edilecek hususlar nelerdir?- Daha sıkı ve dar vajinaya sahip olmanızı sağlar.
- Vajina renk tonunun düzelmesine yardımcı olur .
- Vajina elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.
- Balayı formunun kazanılmasını sağlar.
- Enfeksiyondan korunmaya yardımcı olur.

 

Saniyeler içerisinde sipariş vermek için tıkla!

 

Viaxi Sıkılaştırıcı Jel İçeriğinde Neler Vardır?MARİFİKA

Bu bitki uzak doğuda yüzyıllardır geleneksel olarak kullanılmaktadır. Özellikle doğum sonrasında bayanların vajina sağlığının geri kazanılması, vajina formunun yeniden yapılandırılması ve enfeksiyon kapılmaması için kullanılmıştır.
MİRİFİKA özü vajinayı kullanıldığı anda daraltır. İçindeki antioksidanlar sayesinde vajina duvarı ve kenarlarının tonunda iyileşme, renginde açılma ve yaş ilerlemesi yüzünden formunu kaybetmiş vajinaların elastikiyetini arttırmaktadır... Doğal bir antiseptiktir.

Pueraria Marifica

Doğuda Pueraria Marificanın mucizevi gençleştirici etkisine olan inanış yüzyıllardır nesilden nesile aktarılmıştır. Vajinal duvarı güçlendirir, elastikiyetini arttırır.
Su bazlı bu solüsyonlar geliştirilmiş formüldeki MİRİFİKA özü sayesinde anında vajinanızı daha sıkı yapar ve balayındaki formuna getirir. Uygulaması kolaydır. Prezervatifle kullanılabilir. İçindeki doğal özler, sizi tahrişten ve mikroptan korur. Vajinanızın elastikiyetini arttırır, vajina tonunu düzenleyerek daha sağlıklı görünmesini sağlar. Tamamen güvenlidir. Dermotolojik bütün testlerden başarıyla geçmiştir.

 


Saniyeler içerisinde sipariş vermek için tıkla!

 

Müşterilerimizin bilgi güvenliği ve mahremiyeti Güvenli Alışveriş Sistemi adını verdiğimiz ve sadece Eros Medikal'de bulunan sistemle güvence altına alınmıştır.

 

Nerden Title Yorum
2013-02-13 deniz. Gokhanese@hotmail.com bakımlı tertemiz mis kokulıu bayanlar en guzel urunlere layıktır harikasınız
2012-09-27 AYŞE. AYŞE Denemeye değer....
2012-01-28 hayris. yorumlara gore denemeye deger bisiye benziyo
2012-01-16 laylla. hmmm deniyelim bakalım
2012-01-02 deniz. kadinlarkulubu.com kızlar burayı da basmısız :) reklamımızı da yapalım o zaman www.kadinlarkulubu.com/
2011-09-22 hayris. bence eger siz de benim gibi duzenli kullanıyorsanız 100mg olan versiyonu satın alın. çok daha ucuza geliyor.
2011-09-03 müge. bu ne ben ameliyat olmayı düşünüyorum :(

bu arada nalan ben de aynı forumdanım :)
2011-06-16 nalan . şimdilik süper ürünü kadınlarkulubu forumunda okuyup da satın aldım. şimdilik gayet iyi gidiyor :) paketi bitirdikten sonraki değişime göre başkalarına da tavsiye edebilirim...
2011-03-26 crazy_girl. yeni eskiden sadece büyük vardı. şimdi küçüğü de çıkmış heralde. daha önceki alışverişlerimde 30mg seçeneği yoktu sanki?

Sepet  

Ürün (Sepet boş)
Advertising

PayPal